Jak ćwiczyć ? Ćwiczenia w biurze !

Benefity dla Pracowników w sferze aktywności fizycznej, które wyróżnią Pracodawcę.

ćwiczenia w biurze jak cwiczyc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karty i karnety sportowe stały się jednymi z najpowszechniejszych benefitów dla pracowników. Ponieważ proponuje je większość najlepszych pracodawców, warto pomyśleć o innych korzyściach dla pracowników w sferze aktywności fizycznej, które wyróżnią Państwa firmę.

 

Ćwiczenia w biurze, które proponujemy, chociaż pojawiające się już w polskich firmach, są ciągle nowością na rynku.

 

Z ćwiczeń w biurze skorzystają również ci pracownicy, którzy czas po pracy chcą spędzić z rodziną i w związku z tym rzadko korzystają z kart sportowych lub ci którzy spędzają w pracy długie godziny i po pracy już nie mają czasu, aby należycie zadbać o sprawność fizyczną. Podobnie, jeżeli Państwa firma finansuje z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych drużynę siatkówki, bądź starty drużyny biegowej, to z tych benefitów  korzysta jedynie część pracowników. Poziom sprawności fizycznej wielu pracowników uniemożliwia im branie udziału w tych inicjatywach. Dla wielu pracowników ćwiczenia w biurze to szansa na zrobienie tego pierwszego sportowego kroku. Z ćwiczeń w biurze skorzysta w jednym czasie więcej osób niż np. z masaży,
a są równie przyjemne i odprężające.

 

Zorganizowanie dla pracowników regularnych spotkań z trenerem w biurze jest przykładem działań pracodawcy, które cieszą na co dzień. Mają także charakter rozwiązania prestiżowego ze względu na stałą opiekę trenera i możliwość bezpłatnych konsultacji po każdych zajęciach.

 

Proponujemy organizację ćwiczeń w następującej formie:

 

Jeżeli organizujecie Państwo dni zdrowia, bezpieczeństwa, care&wellness days itp., idealnie sprawdzą się podczas tych dni nasze warsztaty „Jak zdrowo pracować przy komputerze”. Warsztaty są krótkie, nie trwają dłużej niż godzinę, prowadzimy je
z werwą i uczymy podczas nich umiejętności praktycznych, które bardzo rzadko nabywamy podczas szkolenia BHP. Pod koniec warsztatów przpominamy najlepsze ćwiczenia rozluźniające, które z powodzeniem można wykonywać w biurze.

 

 

Cieszcie się entuzjazmem Pracowników!

 

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania o ćwiczenia w biurze i warsztaty oraz prześlemy dodatkowe informacje:

 

„Wiem jak ćwiczyć” Alina Demidowska
ul. Puławska 1A m. 42
02-515 Warszawa
+ 48 783 574 830
dlafirm@wiemjakcwiczyc.pl
www.wiemjakcwiczyc.pl

Copyrights © Wiem jak ćwiczyć! 2014